Gatex Shop
logo

Vítejte!

Dámské oděvy, galanterie a e-shop Jarmila Měkynová - Františkovy Lázně.
Prodáváme lehkou dámskou konfekci, textilní galanterii, ručně pletené a háčkované výrobky, kusový textil, dárkové předměty atd.

Eurona by Cerny

Dále pracuji jako poradce skvělé české (a léty prověřené) firmy Eurona by Cerny, jejíž produkty Vám tímto vřele doporučuji - většinu mám vyzkoušenou osobně. Pokud chcete u Eurony nakupovat levněji a kompletní sortiment = za VO ceny přímo u výrobce, klikněte na šipku dole a budete přesměrováni přímo na oficiální e-shop Eurony. Tam je potřeba se zaregistrovat. Registrace slouží pouze k získání vlastního ID a tím levnějších nákupů (min. minus 20% marže), a k ničemu Vás nezavazuje.

Prosím, nezapomeňte u Vaší historicky první objednávky při Vaší registraci zákazníka u Eurony uvést ID od poradce 420-9472097982 a tím si zajistíte spolupráci se mnou - resp. mé poradenství pro Vás, + veškeré další výhody s tím spojené. Pokud máte zájem o zaslání některých vzorečků, ozvěte se. 

 


Jarmila Měkynová
Lomanská 297/2
35101 Fr. Lázně
608330011

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


> Kontakt
> Obchodní podmínky

Náhodný tip ...