Gatex Shop
logo

Vítejte!

Prodáváme lehkou dámskou konfekci, textilní galanterii, ručně pletené a háčkované výrobky, kusový textil a dárkové předměty a dále...

...kdo mně znáte, víte, že si musím věc vyzkoušet, než abych o ní blábolila v nevědomosti. Víte, že pro mně není důležitá a draze placená věhlasná světová značka na štítku výrobku, ale kvalita, víte, že si neplatím reklamy ani na FB ani nikde jinde, ale nejlepší reklama jsou pro mně i 25 let vracející se spokojení zákazníci a také víte, že si neberu servítky a bezobalově řeknu, co si myslím Když mi díky té coronablbosti osud přihrál do cesty českou firmu Eurona by Cerny, znovu se mi potvrdilo, že člověk se učí opravdu celý život a že nikdy není pozdě něco změnit k lepšímu. Ať už pro nás nebo pro okolí nebo pro přírodu, ale úplně nejlepší je najít něco, co může tohle všechno spojit. A proto vám dávám na můj facebook profil https://www.facebook.com/jarmila.mekynova  a hlavně do skupiny  https://www.facebook.com/groups/856450688487534 ( kam se můžete v případě zájmu přihlásit) ověřené informace, o kterých si myslím, že stojí zato je vědět a třeba, stejně jako já, spoustu věcí přehodnotíte a zažité změníte. Odpadky sice třídíme, ale co vypouštíme potrubím do přírody, neřešíme. Chraňme si v první řadě tu naší, abychom nemuseli za tou neponičenou létat na Mauricius, Madagaskar nebo do Keni.

pro nákup za VO ceny využijte registraci kliknutím na :  www.euronabycerny.com 

a další výhody získáte číslem 420-9472097982, které napíšete při registraci-prvním nákupu do pole ID od poradce , tím pádem budu já Vaším poradcem ( jinak Vás Eurona náhodně někomu přidělí )

 

» Nové zboží (foto na rajce.net) (ext. odkaz)


66666
66666
Jarmila Měkynová
Lomanská 297/2
35101 Fr. Lázně
608330011

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


> Kontakt
> Obchodní podmínky

Náhodný tip ...