Jak jistě víte, krom mého oboru oděvů a galanterie pracuji ( a ráda) jako poradce i pro vynikající českou firmu Eurona by Cerny . A tímto bych vám chtěla něco nabídnout :

1/ chcete si vyzkoušet některé vytipované  produkty, abyste sami zjistili jejich účinnost ?  Napište nebo zavolejte si  o ně, ráda Vám jejich vzorečky kamkoliv v ČR  pošlu.

2/ vám, kteří bydlíte v mém okolí, tzn. okres Cheb, Sokolov a Karlovy Vary, nabízím možnost zapůjčení ( na 3-5 dní dle dohody ) testovací tašky s několika TOP produkty Eurony, abyste si zase sami vyzkoušeli, jak vše bezchybně funguje a poté si to, co vám bude vyhovovat, přímo na e-shopu Eurony  sami objednali  s ID, které ode mě budete mít . Pokud byste tuto nabídku chtěli využít, neváhejte mně kontaktovat.

3/ měli byste zájem i o aktivní spolupráci v mém týmu ? Napište mi nebo zavolejte.

1/ Hromadná objednávka přízí do firmy Lang půjde až někdy okolo 19.3. Bohužel byl Langem znovu posunut termín dodání příze Linello a to právě na 19.3. a není v mých silách to jakkoliv ovlivnit.
Takže, kdo máte objednáno, budete muset, bohužel,  vydržet a kdo ne, máte ještě čas objednat.

 

po 22.2. přibydou do nabídky nové barvy ponožkových přízí  7315, 7309, 7304, 7302, 7301, 7318, 7316, 7326

První dodávka časopisů Rowan 68 je rozebrána, ale není problém doobjednat. Počítejte ale s delší čekací dobou

můžete si objednat nový časopis Online č. 56 jaro-léto 2021, prozatím není k dispozici, čekáme na dodání z Německa.

Do nabídky našeho e-shopu jsme zařadili několik novinek v přízích  firmy Lang, konkrétně :  CARLY, KIMBERLEY, LIZA, JOY, LINELLO. Je možno objednat i  ostatní (zde neuvedené ) novinky , ale pouze po celém balení  ( protože je neplánujeme mít v  nabídce ) od výrobce se slevou 10%

pozn. příze linello a kimberley bude podle sdělení výrobce dostupná až po 22.2. 

Náhodný tip ...